top of page

Warunki rezerwacji

Warunki rezerwacji kociąt:

 1. Nasze kocięta opuszczają hodowle po minimum ukończeniu 16 tygodnia życia wraz z międzynarodowym rodowodem WCF . Kocięta wtedy są po dwóch szczepieniach, dwóch odrobaczeniach, oraz po zabiegu kastracji. Kocięta wyjeżdżające poza granice kraju opuszczają hodowle ze szczepieniem na wściekliznę, w takim przypadku czas pobytu w hodowli może ulec wydłużeniu się.

 2. Zawsze podpisujemy umowę kupna-sprzedaży kociaka/kota.

 3. Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z umową kupna-sprzedaży, którą wysyłamy mailem. 

 4. Wybierając kota i chcąc go zarezerwować prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 500 PLN na konto bankowe podane w umowie. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków w umowie kupna-sprzedaży. 

 5. Zadatek nie podlega zwrotowi przez hodowcę, jeżeli nabywca odstąpi od zakupu kota lub kot nie zostanie odebrany w terminie.

 6. W przypadku zerwania umowy sprzedaży z naszej strony, zadatek zostaje w całości zwrócona kupującemu.

 7. Zależy nam, aby nasze koty trafiały do kochających domków, dlatego starannie wybieramy dla nich nowych opiekunów. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany decyzji i odmówienia sprzedaży jeśli z jakichś powodów będziemy mieć wątpliwość (w takim przypadku zwracamy wpłacony zadatek).

 8. Zastrzegamy sobie możliwość odstąpienia od umowy w przypadku chęci pozostawienia kota w hodowli. W tym przypadku wpłacony zadatek zostaje zwrócony.

 9. Kocięta na kolankowe (nie do hodowli) opuszczają hodowle WYŁĄCZNIE po wykonanej kastracji w hodowli. 

 10. Koty przeznaczone do hodowli sprzedawane są WYŁĄCZNIE hodowlom zarejestrowanym w związkach przynależnych do WCC oraz, które same wykonują wczesną kastracje u siebie w hodowli. 

 11. Kocięta przeznaczone do hodowli opuszczają hodowle po okresie tzn obserwacji hodowlanej (około pół roku). Kocięta muszą spełniać warunki kota hodowlanego.

Wyjaśnienie statusu kociaka:

 WOLNY - kocie jest dostępne

 ZAREZERWOWANY - kocie jest zajęty, wpłacony został zadatek

 WSTĘPNA REZERWACJA - ktoś jest zainteresowany kociakiem, ale nie został jeszcze wpłacony zadatek

  OBSERWACJA HODOWLANA - kocie jest obserwowane pod kątem hodowlanym, wystawowym

bottom of page