top of page

O Nas

Kilka słów o nas..

Nasza hodowla Royal Lilac*PL powstała w 2017 roku dzięki naszej liliowej długowłosej koteczce Anabell w domu nazywaną Lolą. Była ona naszą pierwszą kotką, która swoim spokojem, opanowaniem i gracją sprawiła, że jeszcze bardziej pokochaliśmy tą rasę.

W naszej hodowli mieszka sześć niesamowitych kotek, w różnych umaszczeniach: liliowym, trikolor srebrnym oraz złotym. Posiadamy również jednego kocurka w umaszczeniu srebrny colorpoint.

Wszystkie nasze koty nie są jedynie kotami hodowlanymi, ale także wymarzonymi członkami naszego domku, w umaszczeniach, o których marzyliśmy. W sekrecie mogę zdradzić, że to jeszcze nie wszystkie umaszczenia o jakich marzymy, ale do tego potrzebujemy jeszcze czasu.

Jesteśmy małą hodowlą, dzięki czemu możemy skupić się na każdym z naszych kotów oraz ich prawidłowym rozwoju. Każde z nich jest częścią naszej rodziny i aktywnie uczestniczy w życiu codziennym. Dzięki temu kocięta opuszczające naszą hodowle są całkowicie zsocjalizowane i nauczone życia z człowiekiem czy też drugim zwierzęciem.

Wszystkie nasze koty są pod stałą kontrolą weterynaryjną. Posiadają testy na obecność  FIV i FeLV, są wolne od chorób genetycznych takich jak wielotorbielowatość nerek - PKD, a także wykonywane mają coroczne badania serca pod kątem kardiomiopatii przerostowej - HCM. 

bottom of page